Kategorie: Materiálové kontejnery

Skladovací systémy pro stavební účely

Robustní, stabilní a kompaktní konstrukce s flexibilním využitím


mcl 311Skladovací kontejner SIEBAU je vhodný pro využití na stavbách. Flexibilní využití, neboť všechny základní modely mohou být vybaveny závěsným systémem pro jeřáb do 3 t.
Robustní, stabilní a kompaktní konstrukce. Všechny modely lze jednoduše montovat. Také u montáže sestav nevznikají žádné potíže díky připraveným otvorům pro spojovací materiál.Na obr.: Skladovací kontejner MCL 311 v pozinku, dveře zabudovány v delší stěně, s příslušenstvím

Fotogalerie produktů

Kliknutím na náhled dojde ke zvětšení

img img img img
Skladovací kontejner MCL 311 v základním laku, dveře zabudované do delší stěny, s příslušenstvím MCL 321 paletovaný a MCL 311, pozink MCL 211 v základním laku MCL 321 v základním laku, 2-křídlé dveře v kratší stěně, s příslušenstvím

Stěny a střešní díly vyrobeny z žárově zinkovaných trapézových profilů. Stěnové, střešní a podlahové profily z žárově zinkované oceli. Všechny modely jsou vybaveny 1-křídlými dveřmi, 1,30 m šířky a 1,96 m výšky (standardně zabudovány v delší stěně).

Zabudování možné bez příplatku do všech stěn kontejneru.

Dveře s 3-bodovým zavíráním a zámkem s cylindrickou vložkou proti odvrtání patří k základnímu provedení. Za příplatek: 2-křídlé dveře, 1,94 m šířky a 1,96 m výšky. Střecha dimenzována na zatížení 125 kg/m². Odvod vody ze střechy jzajišťuje vnitřní žlab.
Podlaha je tvořen rámem z dřevěných hranolů, na kterých je uložena vysoce odolná OSB deska. Zatížení: 500 kg/m² .

Bezkonkurenčně bezpečné: Všechny stěnové a střešní díly jsou sešroubovány zevnitř. Vniknutí do kontejneru rozmontováním je tím vyloučeno.
NOVINKA! Dodatečné zabezpečení: standardně s 3-bodovým zamykáním dveří nahoře a dole.