Nabízené služby

Prioritou naší firmy je nabídnout zákazníkům rychlé a zároveň cenově rozumné řešení dle potřeb zákazníka. Nabízíme kompletní pomoc od technického řešení garáže až po její realizaci.Každý zákazník má jiné představy o možnostech umístění svého auta a proto jsme se zaměřili jak na montované garáže tak i na betonové garáže, abychom měli ucelenou nabídku a mohli tak zákazníkovi vyjít vstříc.

Dále jsme se zaměřili i na garážová vrata českých výrobců, která mají pěkný vzhled, vyrábějí se standartně ve 40 mm tloušťce, jsou inovativní a splňují veškeré požadavky zákazníka.

Tyto vrata mohou být v různých cenových relacích dle množství cyklů. Jedná se o počet otevření vrat v průběhu životnosti pružiny, která je testována na 10-30000 cyklů. Zákazník si tedy může vybrat podle toho jak často vrata bude používat a tím i ušetřit nemalé fin.prostředky.

Navíc mohou velice dobře konkurovat i jiným značkám na trhu a v některých parametrech je dokonce předčí. Například možnosti výměny starých garážových vrat za nové bez nutnosti stavebních úprav a tím i nepořádku kolem celé výměny. Tyto vrata se jmenují Trido Evo je to revoluční technologie a více se dozvíte v sekci garážových vrat.